Daha fazlası için @ omerbozalan.com. April 30, 2012!

Vizyon

Günümüz dünyasında; üretim, planlama, pazarlama, satış teknikleri, son tüketiciye ulaşma vb konularda tüm bilindik gerçekler değişime uğramış durumda. İletişim çağının son teknikleri, sosyal medyanın sonsuz desteği, teknolojik gerçekler, internet furyası, üreten ve tüketen arasındaki bağın çeşitliliğinde geniş bir yelpazeye yol açmaktadır.

Reklam… Satış ve pazarlama tekniklerinin en önemli dalı. Gelişmiş ve gelişmekte olan, her zaman gündemde kalmaya özen gösteren, cirolarında yüksek hedefler belirleyen firmaların baştacı, ilacı, baktığı yerde görmek istediklerine ulaşma aracı…

Reklamcı… Uzun vadeli planlar yapma yeteneğine sahip, doğru zamanda/doğru yerde bulunma çabası gösterebilen bu firmaların yakın dostu, ihtiyacı, ailesinin bir ferdi…

Akıl melekeleri, tarzı, çözüm odaklı yapıları, hizmet verdiği kişi ya da kurumları, her gün bir gün öncesinden daha yukarıya taşıyabilme çabalarıyla donanmış; vizyon, misyon, tanıtım ofisleri, en çok ihtiyaç duyulan noktadadırlar.

MEYSVİZYON tam da bu noktada; ihtiyaç duyulan çalışmaların tamamında, uzman ve deneyimli altyapısıyla hizmet vermektedir. Sizin için; “ Her zaman gündemde kalmanın sırrı nedir? ” sorusuna verilecek bir cevabımız mutlaka olacaktır. Tüm kurumsal kimlik çalışmaları, web sayfası hazırlama ve yayını, grafik tasarım incelikleri, açılış ve tanıtım organizasyonları, cephe ve tabela üretimleri, anahtar teslimi olacak şekilde işyeri dekorasyonları, profesyonel açılardan sizlere sunabileceğimiz desteklerdir. İstediğiniz an; sizin için yapabileceklerimizi planlamak ve sunabilmek için yanınızda olacağız.

MEYSVİZYON