Hizmetlerimiz

  • Web tasarım & Yayın Sizin için tasarlanacak web siteleri, uzman ekibimizin aklından bilgisayarın tuşlarına bulaşacak, oradan da; en eğlenceli ve en etkili haliyle internet dünyasına uzanıp, varlığınızı dünyaya yansıtacaktır. Elbette domain ihtiyaçlarınız ile hosting hizmetleri de sunulacaktır.
  • Kurumsal kimlik çalışmaları / baskılı işler Bir firmanın olmazsa olmazıdır; logosundan faturasına tüm kimlik içeren görselleri… Sizi iş dünyasında etkin şekilde yer almanın ağırlığına ulaştıracak tasarım ve üretimler, itina ile sonuçlandırılacaktır.
  • Film & Fotoğraf Prodüksiyon O kadar ürünü ya da çalışmayı müşteri kitlesine göstermek kolay mı? Fotoğrafları çekilecek, firmanızın tanıtım filmi hazırlanacak, belki de bir reklam animasyonu gerçekleştirilecek. İşte bunun için çok estetik gözlere ve teknik desteğe ihtiyacınız var. Bekliyoruz, arayın gelelim…
  • E-ticaret Danışmanlığı Son yıllarda teknolojinin geldiği nokta ile küresel koşulların bütünleşmesi alışverişin büyük ölçüde sanal ortama taşınmasına yolaçmıştır. Buna istinaden, satıcı – kullanıcı buluşmasında en önemli faktör E-ticaret siteleri olmuştur. Meysvizyon olarak alışveriş platformlarının kurulumundan işletilmesine kadar tüm aşamaları sizler adına gerçekleştirip takip etmek bir diğer uzmanlık alanımızdır…

Gruplarımız

Grafik & Dizayn & Prodüksiyon

ETKİLEYİCİ GÖRSELLER
Satış ve pazarlama tekniklerine en önemli desteğin, firma vizyonu olduğunu iddia ediyoruz. Tabelanızdan vitrininize kadar görüntünüzün şıklığı, ulaşmayı planladığınız hedeflerinize en büyük destektir.

Yazılım

EN FAYDALI YAZILIMLAR
E- ticaret Sitelerinden, web uygulamalarının hazırlanmasına, Web'te yayınlanmasına, imalat, ürün, stok, satış takibine kadar tüm bilişim ihtiyaçlarınız, geliştirme ve uygulama uzmanları ile çözüme kavuşacaktır.

E-ticaret Çözümleri

SİTE KURULUMUNDAN SATIŞ DESTEĞE
Yurtiçi veya yurtdışı, tüm pazaryerleri platformlarında ve kendi eticaret sitenizde başarılı satışlar gerçekleştirmenize olanak tanıyacak altyapıların kurulması; ürün yüklenmesinden stok ve satış takibine kadar çözümler sizler için üretilecektir.